Sostines Balsai / Capital Voices  

Sostines Balsai/Capital Voices

Sostines+Balsai.jpeg

Negausi, bet aktyvi Madison‘o lietuvių bendruomenė visakeriopiškai platina lietuvišką kultūrą. Virš 25-rių metų veikia Madison – Vilnius besibroliuojančių miestų organizacija (MVSC) ir virš 20 metų - „Žaibo“ šokių grupe.

Kai tik buvo paskelbta apie Chicago‘je bevyksiančią Dianų Šventę, 2015 m.,mes untuziastingai subūrėme chorą. Kadangi Madison‘as yra Wisconsin‘o valstijos sostinė ir dar besigiminuojantis su Vilnium, mes pavadinom mūsų chorą „Sostinės Balsai“.

Mūsų kuklaus choro nariais yra MVSC ir Žaibo dalyviai ir net dainininkė iš Washington D.C, kuri paruoše pristatyti lietuviškas dainas ir savo mokyklos chorui. Mūsų chorui vadovauja Michael Etzwiler - profesionalus dainininkas ir šokėjas. 


Madison’s few Lithuanians pursue any chance to promote Lithuanian culture. We’ve had a dance group, Zaibas, for over 20 years. When Dainu Svente 2015 was announced we eagerly formed a choir. As Madison is the state capital and a sister city of Vilnius, we named our choir Capital Voices. Our little choir includes members of Zaibas and Madison Vilnius Sister Cities, plus a singer from Washington D.C., who is prepared by introducing her high school choir to the songs. Our choir director is Michael Etzwiler, a professional singer and dancer.